26 Haziran 2014

Bellona Şikayetimle İlgilenmedi.

2524455 numaralı şikayetim için bugün Kayseri'den 0352 322 19 77 numaradan saat 15:14'te arandım. Bana hangi Bellona bayisinden ürünü aldığım soruldu. Takside olduğum için bayi ismini veremediğimi, bir saat sonra aramaları gerektiğini söyledim. Bana "Biz böyle bir hizmet veremiyoruz,dönüş yapamıyoruz. Sizin 444'lü numarayı aramanız gerekiyor" şeklinde cevap verildi.

Zaten şikayetçi olan benim. Neden tekrar ben aramaya uğraşıyorum. Bunu da belirttim. Israrla onların araması gerektiğini söyledim. Hala biz böyle bişey yapamıyoruz diyor teldeki beyefendi ! Nasıl müşteri odaklı bir yaklaşım bu! Koskoca Bellona güya. Tekrar şikayette bulunayım o zaman dedim. Peki dediler. Çok çözüm odaklı çok

Büşra 819 Okunma

Cevaplar

  • Büşra 27 Haziran 2014

    Sırf şikayetleriniz cevaplanmış olsun diye standart mesaj gönderiyorsunuz. Müşteriyle ilgilenmiyorsunuz

  • Büşra 27 Haziran 2014

    Bu şikayetimle ilgili kesinlikle aranmadım. Gerekli bilgi aktarımı yapılmadı. Ürünlerimi ne zaman teslim alacağım dahi söylenmedi. Sadece bayi adını sordular. O an takside olduğumdan cevap veremeyeceğimi söyleyerek bir saat sonra aramalarını rica ettim. Bana sadece "Böyle bir hizmetimiz yok, dönüş yapamayız. 444'lü numarayı arayın" dendi. Nasıl da kopyala yapıştır yaparak her yere aynı mesajı yazıyorsunuz. Gerekli bilgi aktarımı falan yapılmadı.

  • Bellona Temsilcisi27 Haziran 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimizle 26.06.2014 tarihinde irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla Bellona Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön