Bellona Şikayetimle İlgilenmedi.

Büşra A. |

2524455 numaralı şikayetim için bugün Kayseri'den 0352 322 19 77 numaradan saat 15:14'te arandım. Bana hangi Bellona bayisinden ürünü aldığım soruldu. Takside olduğum için bayi ismini veremediğimi, bir saat sonra aramaları gerektiğini söyledim. Bana "Biz böyle bir hizmet veremiyoruz,dönüş yapamıyoruz. Sizin 444'lü numarayı aramanız gerekiyor" şeklinde cevap verildi.

Zaten şikayetçi olan benim. Neden tekrar ben aramaya uğraşıyorum. Bunu da belirttim. Israrla onların araması gerektiğini söyledim. Hala biz böyle bişey yapamıyoruz diyor teldeki beyefendi ! Nasıl müşteri odaklı bir yaklaşım bu! Koskoca Bellona güya. Tekrar şikayette bulunayım o zaman dedim. Peki dediler. Çok çözüm odaklı çok

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Büşra A.
  27 Haziran
  09:35

  Sırf şikayetleriniz cevaplanmış olsun diye standart mesaj gönderiyorsunuz. Müşteriyle ilgilenmiyorsunuz

 • Büşra A.
  27 Haziran
  09:26

  Bu şikayetimle ilgili kesinlikle aranmadım. Gerekli bilgi aktarımı yapılmadı. Ürünlerimi ne zaman teslim alacağım dahi söylenmedi. Sadece bayi adını sordular. O an takside olduğumdan cevap veremeyeceğimi söyleyerek bir saat sonra aramalarını rica ettim. Bana sadece "Böyle bir hizmetimiz yok, dönüş yapamayız. 444'lü numarayı arayın" dendi. Nasıl da kopyala yapıştır yaparak her yere aynı mesajı yazıyorsunuz. Gerekli bilgi aktarımı falan yapılmadı.

 • 27 Haziran
  08:45

  Sayın İlgili,

  Tüketicimizle 26.06.2014 tarihinde irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.

  Saygılarımızla
  Bellona Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.