25 Mart 2013

Bellona Şikayetimle Hiç İlgilenmedi!

Bellona'nın Merter yetkili satıcısından aldığımız yatağın garanti belgesini bulamıyoruz. Aldığımız tarih ilgili firma kayıtlarında belli olduğu halde garanti belgesi olmadığı için işlem yapamadıklarını söylüyorlar. Yatağı satın alırken istediğimiz model yatağı vermek yerine daha gelişmiş bir versiyonu diyerek bu yatağı verdiler.

Fakat yatağımızdan memnun değiliz her sabah bel ağrıları ile uyanıyoruz. Yatakta ergonomik açıdan bir sorun olup olmadığını incelemeleri için Bellonadan test etmelerini istiyoruz fakat ulaşmayı başardığımız yetkililer garanti belgemiz olmazsa yapamayız dediği için mağduriyetimiz giderilemiyor. Umarım bu şekilde bir sonuç alabiliriz.

Tamer 189 Okunma

Cevaplar

  • Tamer30 Mart 2013

    Konu hakkında verilen bilgi bize yardımcı olunmayacağı yönündedir. Bir daha asla Bellona ürünü kullanmayacağım ve tanıdığım kimsenin de kullanmasına izin vermeyeceğim.

  • Bellona Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize konu hakkında bilgi iletilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunar, esenlikler dileriz. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön