Bellona Servis Orijinal Malzeme Kullanmamış!

Mahmut İ. |

Minderlerin içindeki süngerlerin değişmesi için servise verdiğim koltuk takımı minderlerim orjinal malzeme kullanılmadan, farklı malzeme kullanılarak tarafıma teslim edilmiştir. Ben ürünlerin orjinalinin takılması gerektiğini söylememe rağmen servis yetkilileri takılmayacağını bir sorun olmadığını iletmişlerdir.

Sökülen süngerlerim yumuşak olmasına rağmen, Gelen yeni minderler çok sert olmuş. bu konuda rahatsızlığımı bildirdiğim bellona müşteri yetkilileri bana, kendi servislerine güveneceklerini, onların söylediklerine inanacaklarını iletmiştir. yani derdimi dinleme nezaketi dahi göstermemişlerdir. Ürüne yapılan iş karşılığı 480 TL ödeme yapmama rağmen tarafıma fatura kesilmemiştir.

Etiketler :

Sünger - Yay Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahmut İ.
  18 Mart
  17:03

  Evet benimle iletişime geçti firma. yalnız farklı bişey yapmadılar. Yukarıda belittiğim şikayetim hala devam ediyor. Yani değişen bişey yok.

 • 11 Mart
  16:50

  Sayın İlgili,

  Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Bellona Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.