Bellona Servis Gelmedi.

Deniz Y. |

Yaklaşık 2 hafta önce telefon ile yaptığım servis isteği hala giderilmedi. Sanırım garanti süresinin bitmesini bekliyorlar.

Etiketler :

Yetkili Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Deniz Y.
  18 Temmuz
  13:11

  Bellona fiması benimle 10 temmuz 2014 tarihinde en geç 1 hafta içerisinde iletişime geçilip sorunumun halledileceğini bildirmesine rağmen hala bir cevap verme nezaketinde bulunmadılar. Dün akşam arkadaşlarda idim ve firmanın hakkında ne kadar kötü düşünceleri varsa aktardılar. Keşke almadan önce aktarmış olsalardı. Çünkü bende artık tüm tanıdıklarımla yüzyüze ve sosyal ağlar vasıtası ile ulaşıp Bellona firmasının ne kadar ilgisiz alakasız tüketici haklarına saygısız ürünlerinin ise kullanışsız olduğu konusunda tecrübelerimi aktaracağım. Eminim bu kaybı görünce yaptıkları hatanın farkına varacaklardır...

 • Deniz Y.
  10 Temmuz
  23:33

  Evet kendileri 2 hafta sonra bana bilgi verme nezaketini gösterdiler, ayrıca 1 hafta sonrasınada randevu verdiler. Gelişmeleri haftaya bu saatlerde yine buradan paylaşmaya devam edeceğim.

 • 10 Temmuz
  17:02

  Sayın İlgili,

  Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Bellona Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.