14 Eylül 2013

Bellona Servis Gecikmesi!

2011yılı kasım ayında bel fıtığı hastası olduğum için tam ortopedik yatak aldım. Daha 1.5 sene olmadan yatağın üst kısmı deforme oldu. Haziran ayında servisi aradım fakat Eskişehir'de servis bulamadım. Aldığım bayiye bildirdim. Onlar servis başvurusu yapacaklarını belirttiler. Servis 1 ay sonra temmuz ayında geldi.

Yatağın üst kısmının hatalı olduğunu, değişmesi gerektiğini, üst kısım için sipariş verip geldiğinde de yatağımı götürüp değiştireceklerini belirttiler. Fakat gelmediler. Bayiyi sıkıştıra sıkıştıra ağustos ayının sonunda geldiler. Yatağımı alıp üst kısmını değiştirip getireceklerini, en fazla 15 gün süreceğini belirtmelerine rağmen getirmediler. Şimdide 1 hafta sonra getireceklerini söylüyorlar.

Uğur 125 Okunma

Cevaplar

  • Uğur 17 Eylül 2013

    yatağımın neden geç geleceğini açıklayacakları yerde "tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır" diyerek konuyu geçiştiriyorlar

  • Uğur 16 Eylül 2013

    13.09.2013 günü firma ile görüştüğüm doğrudur fakat yatağımı benden alırken 2 hafta dediler 2 haftada 13.09.2013 günü idi yatağım gelmeyince aradım bu seferde 1 hafta sonra dedilerdi tüketicimize gerekli bilgi vermeleri bumudur acaba

  • Bellona Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize 13.09.2013 tarihinde gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön