Bellona Sattığı Hatalı Ürünler İçin Geri Dönüş Yapmıyor.

Şeyma Y. |

Yeni evli bir çiftiz. 2015 yılı şubat ayında ev eşyamızın tamamını Bellona'dan ağustos ayında teslimat şartıyla aldık. Ödemeye şubat ayında başladık. Eşyalarımız teslimat tarihinde gelmedi eylül ayının başında düğünümüz vardı çok uğraştıkları eşyalar geçte olsa geldi ama her parçada bir Defo var. Yemek masasının sandalyeleri geldi hepsi farklı renk defolu. 3 kez değişti dalga geçer gibi hepsi defolu! TV ünitemizin kenarı kırık geldi 20 gün oldu hala değişim için ne gelen var ne arayan. Eskiciden alsaydık bu kadar olmazdı.

Etiketler :

Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Eylül
  17:34

  Sayın İlgili,

  Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 99 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  Bellona A.Ş. Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • 21 Eylül
  09:23

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  Saygılarımızla,
  Bellona Müşteri Hizmetleri