27 Nisan 2013

Bellona Satış Sonrası İlgisizlik!

Ankara Hane Bellona'dan aldığım eşyalarım 26 Mart 2013de geldi. Kurulum ekibi babama bir belge imzalatmış ve gitmiş. Garanti belgesi bırakmamış. Geldiğimde bazı kapakların birbirine çarptığını, çekmecelerin birbirine sürttüğünü/zor kapandığını gördüm. Ertesi gün aradım söyledim. Sonraki gün ödeme için gittiğimde konuştum. 29-30'unda hem servis hem kendi ekiplerinin geleceğini söylediler.

Faturayı da adresime göndereceklerdi. O kadar sık aramama rağmen üç hafta sonra 19 Nisan'da kendi ekipleri geldi. Bir kısmına fabrika arızası dediler. Bazı parçalara arızalı değişecek deyip gittiler. Gardırop kapakları hala birbirine çarpıyor ama hala geri dönen yok. Mağaza sahibi ile konuşamıyorum bile.

Resül 503 Okunma

Cevaplar

  • Resül27 Temmuz 2013

    Bellona köklü bir firma. Fakat Ankara Hane Bellonayı firmadan tamamen ayırmak lazım. Eşyaları alana kadar ilgi üst düzeyde fakat ne kurulum ne de satış sonrası ilgi insana güven vermekten çok uzak. Bir daha Bellonadan belki alışveriş yaparım ama Hane Bellona ya bir daha adımımı atmam.

  • Resül29 Nisan 2013

    29 Nisan 2013. Hane Bellona'yı hiç aramadan firma ekibini gönderdi. İyi ki evdeydik hiç haber vermeden geldiler. Bu sefer ustalar daha ilgiliydi!!! Gardırop kapakları dolabın öne eğimli olmasından ayarlanmıyormuş. 5 kapılı dolabın 3 kapağı normal çalışıyor. 2si bu sebeple üzerinde yavaşlatıcı olmasına rağmen dolaba çarparak kapanıyor. Arkaya eğimli yapın önden destekleyin diyorum o zaman tüm kapakların yeniden ayarlanması lazımmış. O da zaman alır tabi. Bu kadar oluyormuş. Ama iyi yine 5 hafta sonra en azından kapaklar birbirine çarpmıyor. Hane Bellonaya karşın servis olayla ilgilendi. Son umut orası artık. Keşke Sitelerde bir marangoza yaptırsaydım. En azından ucuza gelirdi. Ya da Hane Bellona'ya hiç ayağımı basmasaydım. Nasıl iş yapıyorlar anlamadım.

  • Bellona Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön