Bellona Personeli Çok İlgisiz!

Mehmet Murat Y. |

Ben Bellona'dan oturma grubu aldım. Yeni ürünün bir buçuk ay içerisinde servislik durumu oldu. Neyse yapıldı şimdi yine servislik durumu var. Tam bir buçuk aydır servis bekliyorum ben Mersin Tarsus'taki Efes Möble Bellona bayisindeki satış temsilcisinden şikayetçiyim. Adam bu kadar rahat bu kadar vurdum duymaz davranıyor ki istediğin yere beni şikayet et diyor kime gidersen git diyor.

Her şey malı satana kadarmış ve ben bütün arkadaşlarıma da buradaki bayii tavsiye etmeyeceğim beni Bellona'dan soğuttular. Üründen o kadar nefret etmeye başladım ki götürüp orada yakasım geliyor. Acil gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Bayi Personel Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Murat Y.
  29 Ekim
  12:01

  birdaha bellodan iğne dahi almayacam çevremdekilere de uyaracam mersin tarsus daki bellona efes möble bayii si soğuttu bütün yetkililere sesleniyorum böyle esnaflık olmaz bu bayii den aldığıma çok pişmanımmmm

 • 25 Ekim
  17:39

  Sayın İlgili,

  Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Bellona Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.