Bellona Müşteri Memnuniyetini Önemsemiyor.

Akın G. |

Ekspertiz geliyor, ilkokul mezunu evde bakıyor, biz bunu yaparız ederiz hepsi hikaye nerede sizin müşteri memnuniyetiniz ya ürünü bozmuşlar yırtmışlar, yaylar gacur gucur. ben Bellona'yı neden tercih ettim ürünün arkasında duracak diye. bu ürün ayıp ve hatalı ürün ve ürünü gelip yetkililer incelesin bana konuşmasını bilmeyen adam yollamayın. ürünün kumaş değişimini istemiyorum tekrar tekrar Mobipa Bursa servisiyle muhatap olmak istemiyorum...kapımdan içeri sokmam...sizden gelecek cevaba göre hakkımı yasal yollardan arayacağım bunu da belirtmek isterim. tüketici@bellona.com.tr de adresine 24-07-2014 tarihinde yolladım lütfen ilgilenin...servis ürünü daha çok bozdu.

Etiketler :

Sünger - Yay Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Akın G.
  12 Eylül
  11:42

  Bir ürün bir hizmet satılırken firma A'dan Z'ye müşteri memniyetini dikkate almıyor, tüketicinin sorununu çözme odaklı ietişim kurmuyor ve çözüme yönelik ilerlemiyor ve firma markanın müşteri sorununa kulak tıkayıp yakınılan şikayet duyarsız kalıyor ise bu markanın bu firmanın güvenilirliği ve müşteri memnuniyeti konusunda ki duyarsızlığını göstermez mii..?

  Aldığım kanepelerden biri üretimden kaynaklı hatalı kusurlu yaylarından gacur gucur sesler geliyor üzerinde uyumak mümkün değil..Sorunu Bellonaya defalrca kez ilettim analattım ama bana tam 4 ay sonra dönüş yaptılar. Belloma Bursa Bölge Servisi MOBİPA ürünü bizden 4 ay sonra aldı. 2 hafta sonra kanepeyi getirdiler ama kanepe servise üretim hatası yaylarında sorun olduğu için, çıkardığı gacur gucur sesden dolayı gitti bu sorun çözülmediği gibi kanepe bize servisten çizilmiş, zedelenmiş, alt bölümde bulunan deri olan kısım yırtılmış olarak geri geldi. Bunun üzerine aradım kanepeyi tekrar gelip aldılar ama kanepe servise her gidip geldiğinde daha hırpalanmış ve hasar görmüş halde geldi.

  Uzun süredir sürekli bölge bayiini, Bellona Müşteri Hizmetlerini arıyorum derdimi anlatıyorum ama bana söylem olarak yardımcı olacaklarını söylemekle yetiniyorlar sorunumu çözmüyorlar.

  Şimdi tekrar soruyorum;
  Aldığım ürünün yaylarında sorun vardı bu sebeble uzun zamandan sonra servise alınan ürünüm bana daha da hasarlı olarak teslim edildi. Aldığım üründe ki fabrika hatası olan bu ses ortadan kalkmadığı gibi kanepem hasar görmüş olarak bana geldi. BELLONA'nın kalitesine güvenerek aldığım üründe ki soruna bu kadar kör sağır dilsiz olması neden..ben bu ürüne bir bedel ödedim üründe fabrika hatası var yayları bozuk ki bu ses geliyor servis bunu çözmediği gibi kanepeyi tanınmaz hale getirdi. Yeni ürün talep ediyorum değişim yapın diyorum kabul edilmiyor serviste çözeriz deniliyor serviste çözmek bi tarafa çuval diker gibi dikilmiş derisi yırtılmış..bu markaya BELLONAYA bir ürün değişimi bu kadar mı pahalıya mal oluyorr..Şuan soruna olan duyarsızlığınızın size imaj maliyeti kaybettiğiniz bir müşteri, kötü bir ad, hasarlı ürün, sorumsuz bölge temsilciliği, kötü bir reklam.. benim için de ciddi bir zaman kaybı..

  Buraya müşteriye bilgi verildi diyorsunuz ben sizden ürün değişimi ya da para iadesi talep ediyorum çünkü üründeki mevcut sorunu servis çözemediği daha da hasarlı bir şekilde bana teslim etti.
  Bellona Servisin yaklaşım tarzını ve soruna yaklaşım tarzını müşteri şikayetini ve memnuniyetini gözeterek sorgulayarak bana dönüş yapmasını bekliyorum.

  Kaybettiğiniz güvenin ve marka itibarını tüketici ve şahsım nezdinde yeniden sağlamanızı temenni ediyorum

 • Akın G.
  04 Eylül
  12:34

  asla Bellona urunu tercıh etmem nedenı bursadakı servısı felaket daha cok urunu bozuyor zedeliyor...herseyıyle felaket

 • Akın G.
  04 Eylül
  12:28

  tüketici hakem heyetine başvuruda bulundum sonucu bekliyorum...sakın ama sakın bursadaki bölge servisi mobipa a.ş ye ürünü servis ıcın teslım etmeyın daha cok zedeleyip bozarak getırıyor...ve sonuç hüsran...servis nedeniyle bellonaurun almayın cok pişman oldum siz olmayın...

 • 27 Ağustos
  13:58

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.

  Saygılarımızla
  Bellona Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • Akın G.
  22 Ağustos
  09:33

  sayın bellona sizden cevap beklıyorm...

 • Akın G.
  13 Ağustos
  22:02

  28-05-2013 tarıhınde sıparıs verıp 10-07-2013 tarıhınde 2 adet aldığım kolın 3 lü kanepe den bırınde yaylarından gelen gacur gucur ses ıle ılgılı sıkayetımı bellona ya defalarca 4 yada 5 kez ıletmeme rağmen subat ayında sıkayetıme tam 4 ay sonra müşteri no:700066413 bursa bölge servısı mobipa urunu aldı ıkı hafta sonra olmuştur dıye sevındık ama maalesef yapılmamış yıne aynı yıne ses var ve kanepeyı zedelemişler ,çizmişler,yırtmışlar alt bölümde bulunan derı yerler yırtılmış ve kumaş zedelenmiş.3 gun sonra tekrar aldılar yıne daha cok bozmuşlar yırtılmış(sadece getırıp götürüyorlar başka bırsey yapmıyorlar. ellerımde belgelerıyle foto.var bunu tüketici@bellona.com.tr ılede paylaştım...