29 Ağustos 2014

Bellona Müşteri Hizmetleri Çok Kaba!

Aldığım yatakta küf oluşumu meydana geldi. Ortamda nem olmamasına rağmen inceledikleri Koruyucu Kılıfta Kullanıcı Hatası olduğunu ama ne hikmetse kılıfı değiştireceklerini söylediler.Küf yatağa da işlemiş olduğundan değişim için Müşteri hizmetlerini aradım. Derdimi anlattım, beklemeye aldılar.

Birden T** Bey diye biri buyrun dedi. Pardon dedim. Yatak değişimi istemişsiniz dedi, evet dedim. Ürünü inceledim kullanıcı hatası dedi. Ortamda nem yok kullanıcı hatası olamaz dedim. Konuşmamızda anlaşamadık. Ben değişim yapmanız gerektiği düşünüyorum dedim. Sizin düşünceniz benim için önemli değil dedi. Müşteriyle böyle konuşmamalısınız dedim. Konuşmanın devamında hakaretler etti.

Murat 1.193 Okunma

Cevaplar

  • Bellona Temsilcisi04 Eylül 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • Murat 01 Eylül 2014

    Bellona müşteri hizmetlerinden arandım, Elemana gerekli uyarı yapılmıştır denildi. İki gün sonra, inceledikleri kumaşla bir kağıt geldi. Kağıtta müşteri hakaret etmiştir yazıyordu. Yazılı veya sözlü herhangi bir özür dilemediği gibi zeytinyağı misali üste çıkmaya çalışmış servis elemanı. Bellonanın ne ürününden ne servisinden ne de müşteri hizmetlerinden memnun değilim. Kimseye bu markayla çalışmasını tavsiye etmem.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön