Bellona Memnun Kalmadım!

Sinan D. |

Belki biraz zaman geçti ama en son çareyi şikayetvar. com ve tüketici haklarına başvurmayı uygun buldum. Bundan Altı (6) ay önce Kocaeli Gebze Piranlar Mağazasından yatak odası takımı, yemek odası takımı ve koltuk takımı aldım. İlk teslimatta zaten hep çizildi mobilya ama olur dedim göz yumdum.

Ürünleri kullanmaya başladıktan sonra Koltuk grubunun aşırı toz aldığını gördüm. Ben Alırken Piranlar'da çalışan arkadaşlar öyle övdü ki bende aldım. Toz olmaz leke tutmaz dediler. Ama durum hiç öyle değil. Kaç defa aramama rağmen gelmediler. Son geldiklerin de ise yapacak bir şey yok dediler. İlgilenmediler. Ben burada olmadığım için eşim de bir şey yapamamış.

Etiketler :

Kumaş Kalite - Deformasyon Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinan D.
  28 Haziran
  11:26

  Sorun Çözülmemiştir.. Sağolsunlar Bellona da Görevli Arkadaşlar Arayıp Sorununuz İle İlgileneceğiz Bilgisini Vermiştir..

  Aramalarını Ve sorunun Çözülmesini Beklemekteyim. Olumlu Yada Olumsuz Sonucu Tekrar Buraya Bildireceğimi Buradan Belirtmek İsterim.

 • 28 Haziran
  11:12

  Sayın İlgili,

  Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Bellona Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.