21 Ekim 2016

Bellona Mağdur Edildim.

Koltuk döşemesini değişmeleri için servis çağırdım, daha doğrusu çağırmak zorunda kaldım telefonda da fiyat verebiliyorlarmış. Geldiler "yarın arayacağız" dediler 35 TL aldı gittiler. Aradım, ertesi gün defalarca kimseye ulaşamadım gelen elemanların aradıkları numaraya geri dönüş yaptım, bana o şekilde fiyat verdiler. 5 dakika sonra onay için aradığımda "fiyat farklı olur" dediler, ben de yine fabrikayı aradım, M*** Ö*** denen saygısız şahıs daha yüksek fiyat verdi, çocuk azarlar gibi yok ses kaydı bilmem ne. Sanki hakkımı aramıyorum da ben onlardan 35 TL alıp kaçmışım gibi gereksiz konuşmalarda bulundu. Sonuç mu ne koltuğum yapıldı ne fiyat nedir bilgim yok. Durduk yere 35 TL aldı, gittiler.

Belkız 1.530 Okunma

Cevaplar

 • Belkız05 Kasım 2016

  Vasatsın Bellona vasatında vasatısın sizlerin otomatik mesaj lar la insanları kandırmalarınızı izleyecegime sıradan sokak arası döşemecisine koltugumu yaptırdım. Bellonayada yazıklar olsun. Tüm çevreme ileteceğim bir daha bellonamı tövbeler olsun. . Sosyal medyada her yerde paylaşacağım. .

 • Belkız31 Ekim 2016

  Bu otomatik mesajları atıp sessiz kalacagınıza bence tüketiciyle ilgilenin sayın Bellona. Sizin vermiş olduğunuz tutarsız fiyatlardan ve tüketiciye ilgisiz davranışlarınızdan dolayı koltuklarımı sokak arası döşemecilere yaptırmaya karar verdim bir daha bellonamı asla aslaaa. Bütün çevremı uyaracağım ve şikayet edebileceğim her yere sesimi duyuracağım. .

 • Belkız23 Ekim 2016

  Dün bana 200 TL'ye yaparız dedikleri koltuk döşemesini 5 dakika sonra 300 TL'dediler ve bugün aramışlar hyr 400 TL yaparız diyorlar ben böyle tutarsız bir çalışma şekli görmedim yazıklar olsun kimse parayı çöpten bulmuyor bundan sonra ne çevreme öneririm ne de kendim Bellona'dan çöp almam. Eve gelip ürünü görerek işlem yapmasalar gam yemicem gördükleri ürüne tel den fyt vermeleri ve tutarsız konuşmalar yaptıklarını söylememe rağmen haklıyken haksız duruma düşürmeleri çabası. .

 • Bellona Temsilcisi22 Ekim 2016

  Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Belkız22 Ekim 2016

  Firma geri aradı dün bana sabah saatlerinde 200 TL'dediği fiyatı akşam saatlerinde 300 TL yaptı bugün tekrar aradılar ve 400 TL olduğunu söylediler yazıklar olsun bellonaya bir daha asla ama asla ne çevreme öneririm ne de alışveriş yaparım... Ve benim hatammış gibi suçlar tavırlarla konuşmalarda cabası. .

 • Bellona Temsilcisi21 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön