15 Eylül 2014

Bellona Kusurlu Ürününe Değişim Yapmıyor.

Aldığım kanepelerden biri üretimden kaynaklı hatalı kusurlu yaylarından gacur gucur sesler geliyor üzerinde uyumak mümkün değil. Sorunu Bellona' ya defalarca kez ilettim anlattım ama bana tam 4 ay sonra dönüş yaptılar. Bellona Bursa Bölge Servisi MOBİPA ürünü bizden 4 ay sonra aldı. 2 hafta sonra kanepeyi getirdiler ama kanepe servise üretim hatası yaylarında sorun olduğu için, çıkardığı gacur gucur sesten dolayı gitti.

Bu sorun çözülmediği gibi kanepe bize servisten çizilmiş, zedelenmiş, alt bölümde bulunan deri olan kısım yırtılmış olarak geri geldi. Bunun üzerine aradım kanepeyi tekrar gelip aldılar ama kanepe servise her gidip geldiğinde daha hırpalanmış ve hasar görmüş halde geldi.

Selma 785 Okunma

Cevaplar

  • Selma24 Eylül 2014

    Bilgi aktarımından kastınız soruna yapıcı çözüm üretmeyişiniz ve servisin ürüne verdiği hasar sebebiyle değişim talebimi reddettiğinizi belirtmeniz mi oluyor ? Yoksa Tüketici Hakem Heyetine şikayette bulunmamı tavsiyeniz mi ?

  • Bellona Temsilcisi15 Eylül 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize yetkililerimiz tarafından gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön