Bellona Kusurlu Ürününe Değişim Yapmıyor.

Selma A. |

Aldığım kanepelerden biri üretimden kaynaklı hatalı kusurlu yaylarından gacur gucur sesler geliyor üzerinde uyumak mümkün değil. Sorunu Bellona' ya defalarca kez ilettim anlattım ama bana tam 4 ay sonra dönüş yaptılar. Bellona Bursa Bölge Servisi MOBİPA ürünü bizden 4 ay sonra aldı. 2 hafta sonra kanepeyi getirdiler ama kanepe servise üretim hatası yaylarında sorun olduğu için, çıkardığı gacur gucur sesten dolayı gitti.

Bu sorun çözülmediği gibi kanepe bize servisten çizilmiş, zedelenmiş, alt bölümde bulunan deri olan kısım yırtılmış olarak geri geldi. Bunun üzerine aradım kanepeyi tekrar gelip aldılar ama kanepe servise her gidip geldiğinde daha hırpalanmış ve hasar görmüş halde geldi.

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Yetkili Servis Personel Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selma A.
  24 Eylül
  21:27

  Bilgi aktarımından kastınız soruna yapıcı çözüm üretmeyişiniz ve servisin ürüne verdiği hasar sebebiyle değişim talebimi reddettiğinizi belirtmeniz mi oluyor ? Yoksa Tüketici Hakem Heyetine şikayette bulunmamı tavsiyeniz mi ?

 • 15 Eylül
  17:21

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize yetkililerimiz tarafından gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Bellona Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.