Bellona Kusurlu Ürün Teslim Etti!

Bora A. |

Tarih 9 Ağustos 2013 Bellona'dan aldığım Yemek Odası, Yatak Odası ve Koltuk takımının teslimatı yapıldı. Yatak odasının montajı daha sonra 3 defa daha gelinip yoğun çabalar sonucu tamamlandı. Bu arada kurulumu servis değil satıcı mağazanın elemanları yapıyor.

Koltuk takımındaki tekli koltuğun ayakları keserle yontulmuş gibiydi. Deri koltuğun kol kısmına da her nasılsa çivi gibi bir şeyle 3 adet delik açılmış. Sorunun kolayca giderilebileceğini söylediler. Eksiklerini tutanağa yazarak kabul ettim. Tarih 04/11/2013 Hala sorunun giderilmesini bekliyorum. Cevap sabit. "Parça gelince yapılacak" Detaylar buraya sığmaz.

Etiketler :

Bayi Personel Kurulum-Montaj Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Kasım
  11:18

  Sayın İlgili,

  Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Bellona Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • Bora A.
  13 Kasım
  09:54

  Bellona servisten geldiler. Hatalı parçaların değişmesi gerekli. Ama herhangi bir parça getirmemişler. Hatalı koltuk kolunu söküp götürüp onararak getireceklerini söylediler. Kabul etmedim.