25 Nisan 2013

Bellona Kusurlu Ürün Değişimi!

Şikayetime Bellona müşteri temsilcisi müşteriye bilgi verildi diye cevap yazdı. Bellona tarafından herhangi bir kişi beni aramadı, ben hala ürünün akibeti ile ilgili net bilgiye sahip değilim. Sadece servis ürünün Bellona tarafından iade alındığını bayiden yenisini talep edebileceğimi söyledi.

Bayide ürün yok yeni sipariş vereceğini söylüyor, yeni ürünün teslimi için tarih veremiyor. Eğer Bellona yetkilisinin kasdettiği bu ise bu bilgiler benim sorunumu çözmüyor, zira 05/03/2013 de servis tarafından alınan ürün hala bana gelmedi ve ne zaman geleceğini de kimse bilmiyor. Tüketicimiz ile irtibat kuruldu diyerek kimseyi yanıltmasınlar, zira hala sorunum çözülmüş değil.

Adnan 113 Okunma

Cevaplar

  • Bellona Temsilcisi27 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön