Bellona Kullanılmış Berjeri Gönderdiler!

Uğur B. |

22 Ekim 2015 Perşembe saat 20:00'de Konya Selçuklu ilçesinde bulunan Demosan bayisinden berjer siparişi verdik, berjerin teslimini en geç "3 haftaya" kadar yapacağız dediler. Siparişi alan mağaza müdürüne özellikle teşhir ürünü yollamamasını üstüne basa basa söyledik.

Söylediklerimizi anlamada sıkıntı çeken mağaza müdürü ve sorumlu olan mağaza çalışanları bir ayın sonunda teşhir ürünü gönderdiler. Bir ay kadar uzun bir süre geçmesine rağmen istediğimiz ve beklediğimiz kaliteyi, memnuniyeti göremedik. Bellona'ya yakışan bayi ve müdürler ile çalışmanızı tavsiye ederim. Beyaz berjerin simsiyah ve lekelerle gelmesi hiç hoş bir durum değildi. Bu saygısızlığı yakıştıramadık sizin gibi bir markaya.

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Kasım
  09:49

  Sayın İlgili,

  Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 99 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  Bellona A.Ş. Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • 23 Kasım
  10:37

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  Saygılarımızla,
  Bellona Müşteri Hizmetleri