16 Nisan 2013

Bellona Köşe Takımının Sesi Bitmiyor!

Yaklaşık 3 ay önce Bellona nın Diyarbakır şubelerinin birinden aldığımız Real V köşe takımının aşırı ses (çatırdama) yapmasından dolayı aldığımız şubeye başvurduk, şube elemanları geldi ve tespit ettikleri bir parçayı değiştirdi ama buna rağmen hala ses gelmekte biz bundan çok rahatsız olmaktayız, tekrar ürünü aldığımız şubeye ürünün komple değiştirilmesi için talep ettik ama olumsuz yanıt aldık.

Şubeden aldığımız cevap ürünü üreten fabrikanın ürünü geri almaması ve şubenin ürünün elimizde kalıyor cevabı oldu..Severek aldığımız köşe takımını aşırı ses çıkarmasından dolayı kullanamıyor üstelik garanti belgesi var alalı 3 ay olmasına rağmen değişim olmuyor Bellona dan aldığımıza çok pişmanız.

Seval 128 Okunma

Cevaplar

  • Bellona Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön