Bellona Kanepe Gacır Gucur Sesler Çıkarıyor.

Hıdır Y. |

21.01.2014 tarihinde satın aldığım ve 22.02.2014 tarihinde teslim edilen 2 adet kanepeden [Duru üçlü sandıklı (hu-cozy kahve kom. Gs-rea] odanın konumu itibariyle diğerine göre daha fazla oturulan birisi bir süredir, üzerindeki her hareket esnasında gacır gucur seslerle harekete eşlik ediyor.

Ailenin dışından herhangi bir kişiyi, bir misafiri oturtamıyoruz. Satın aldığımız bayi, bizi 'belli kilonun üzerindeki müşterilerimiz için uygun değildir', diye uyarmadı. Biz de herhalde kanepe 100 kiloluk bir kişinin oturmasına uygun imal edilmiştir diye düşünerek bu hususu ayrıntılı olarak sormadık. Markanın, kalitenin kefili olduğunu düşündük ancak ürün markayı mahcup etti.

Etiketler :

Sünger - Yay

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ocak
  15:28

  Sayın İlgili,

  Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Bellona Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 27 Ocak
  16:21

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Bellona Müşteri Hizmetleri