Bellona İlgisizlik!

Yasemin A. |

Yaklaşık 9 ay önce aldığımız alesta l köşe koltuk takımı ve valentina koltuk takımının yastık ve koltuk düğmeleri kopmaktadır. İlginç olan taraf valentina koltuk takımının daha hiç oturmadığımıza rağmen üzerindeki düğmelerin kendiliğinden kopmasıdır. Daha 9 aylık süreçte en az 5-6 defa servis çağırmak zorunda kaldık hiçbir suçumuz olmamasına rağmen daha 2 gün önce yine servis talebimiz oldu, bize bugün saat 12:00 - 15:00 saatleri arasında servisin geleceği söylendi ama saat şu an 15:30 gelen giden yok. Servis numarasını aramama rağmen bir yetkiliyle görüşemiyorum şu an mağdur kalmış durumdayım lütfen yardım edin.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Yetkili Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Eylül
  11:30

  Sayın İlgili,

  Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 99 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  Bellona A.Ş. Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • 22 Ağustos
  16:22

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  Saygılarımızla,
  Bellona Müşteri Hizmetleri