11 Nisan 2016

Bellona İlgisiz Servis ve Numara Bırakmama Rağmen Aranmamak!

Şuan Afşin ilçesinde askeri personel olarak görevi yapmaktayım. 2013 yılında Mardin ili Kızıltepe İlçesi Bellona mağazasından oturma grubu aldım. Aldığım oturma grubunun ayakları kırıldığı için şu an görev yaptığım Kahramanmaraş ili Afşin ilçesinden Kahramanmaraş ilinde bulunan Bellona servisine oturma grubunun ayağını götürdüm. Numaramı aldılar ancak kimse aramadı. 15 gün sonra başka bir arkadaşımı gönderdim ona da siz numaranızı bırakın biz sizi ararız demişler, oda benim numaramı bıraktı ancak kimse aramadı.

Bu nasıl bir servis anlayışı ayıp ya! Yaklaşık 1 aydır aranmayı bekliyorum. Bu olay beni Bellona'dan soğuttu ve görev yaptığım arkadaşlarda Bellona'nın servis anlayışının kalitesiz olduğunu gördüler. Bir daha asla Bellona'dan alışveriş yapmayacağım. Malı alırken geniş bir servis ağımız var diyorlar ama iş icraata geldi mi sıfırlar.

Fatih 499 Okunma

Cevaplar

  • Bellona Temsilcisi12 Mayıs 2016

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  • Bellona Temsilcisi11 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

  • Fatih20 Nisan 2016

    Bellona Bellona İlgisiz Servis ve Numara Bırakmama Rağmen Aranmamak! Şuan Afşin ilçesinde askeri personel olarak görevi yapmaktayım. 2013 yılında Mardin ili Kızıltepe İlçesi Bellona mağazasından oturma grubu aldım. Aldığım oturma grubunun ayakları kırıldığı için şu an görev yaptığım Kahramanmaraş ili Afşin ilçesinden Kahramanmaraş ilinde bulunan Bellona servisine oturma grubunun ayağını götürdüm. Numaramı aldılar ancak kimse aramadı. 15 gün sonra başka bir arkadaşımı gönderdim ona da siz numaranızı bırakın biz sizi ararız demişler, oda benim numaramı bıraktı ancak kimse aramadı. Bu nasıl bir servis anlayışı ayıp ya! Yaklaşık 1 aydır aranmayı bekliyorum. Bu olay beni Bellona'dan soğuttu ve görev yaptığım arkadaşlarda Bellona'nın servis anlayışının kalitesiz olduğunu gördüler. Bir daha asla Bellona'dan alışveriş yapmayacağım. Malı alırken geniş bir servis ağımız var diyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön