Bellona İade İsteğime Cevap Vermiyor.

Nejla Ö. |

Yaklaşık 5 ay önce Bellona'dan lavida köşe takımı aldım. Daha ilk haftalardan çökme ve ses oldu. 2 kez servise gitti geldi. Son geldiğinde içindeki süngeri öyle şişirmişler ki tepe gibi olmuş, oturdukça normale döner dedik. Tepeler aynen duruyor ve çökme ve ses yine var. Köşenin bağlantı yeri merdiven gibi, aralar açık. 3. kez servisi çağırdım iadesini istiyorum dedim, ses çıkmadı. 444 33 99 aradım, 2 gün içinde haber vereceklerini söylediler. 2 hafta oldu her arayışımda 2 gün içinde diyorlar. Koltukları görmek dahi istemiyorum. Bellona iyi marka diye aldık ama hiç memnun kalmadık.

Etiketler :

Sünger - Yay Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nejla Ö.
  19 Şubat
  16:35

  bellona arayıp tadilatla çözülebilecek bir sorun olduğunu söylüyor ama çözemediğinin farkında değil.küçük bebeğim olduğu için ilgilenemiyorum.ilk fırsatta tekrar servis çağıracağım.olmadı tüketici mahkemesine vericem.

 • 14 Şubat
  16:23

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Bellona Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.