Bellona İade Almıyor!

Emine A. |

27/01/2015 Tarihinde Bursa Gemlik ilçesinde Bellona'ya giderek yatak baktık. Gümüş iyonlu yatak diyerek tarafımıza ortopedik yatak sattılar. Parayı almadan siparişini Bellona'da olmadığını paranın mutlak suretle peşin alınması gerektiği tarafımıza söylendi. Yatağın enerji sınıfından olmadığını eve gelince internetten bakınca anladım ve daha sonra iadesini Bellona'nın şartsız koşulsuz iade garantisine güvenerek ürünü teslim almadan iade etme hakkıyla talepte bulundum. İade alamayacaklarını kaba bir dille belirttiler cayma cezası gibi yeni yasalar uydurdular ve sonuç olarak iademiz kabul edilmedi. Daha sonrasında müşteri hizmetlerini şikayet oluşturduk.

Etiketler :

Yanlış Ürün Teslimi Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Şubat
  16:26

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Bellona Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.belllona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 06 Şubat
  16:24

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Bellona Müşteri Hizmetleri