Bellona Hem Mobilyadan Hemde Servisten Memnun Değilim!

Abdul Samet B. |

Tüm mobilya mı 1 yıl önce 8.000'i peşin 13.800 TL'ye Bellona'dan aldım. Ürünlerin tamamı 2 aya yakın bir sürede evime geldi bunları geçiyorum. Hanzade Yatak odası takımının Gardırobunun aynası ve siyah camları çift taraflı bant ile mobilyaya yapıştırıldı. Ve 1 yıl içinde 1 parçası uyurken üzerimize düştü gece korkuyla uyandık, Allah bunu kimseye yaşatmasın.

Gelen servis daha fazla bant kullanarak tekrar yapıştırdı. Daha sonra 2 parçası daha düştü onlarıda biz yapıştırdık. Servise bu hep böyle mi devam edecek dediğimde aldığım cevap "diğerlerininde düşmesini bekleyeceğiz düştükçe sağlamlaştırırız" oldu. Şuan eşim hamile yarın birgün bunlar çocuğun üzerine düşerse bunun vebalini kim üstlenecek.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Eylül
  18:01

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Bellona Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • Abdul Samet B.
  11 Eylül
  17:54

  Firma aradı teşekkür ederim. Fakat "sorun olmadan ihtimaller üzerine yapılabilecek bişey yok" dendi. Gelip kontrol edecekler fakat yapılabilecek tek şey düşmesini beklemek olacak..