Bellona Hem İşçilik Kalitesiz Hemde Servis Kalitesiz!

Cankat Ç. |

Bellona'dan daha alalı 6 ay olan koltukların kumaşlarının dikişleri söküldü ve firma gelip koltukların yarısının kumaşını baştan savma olarak değiştirdi. Değiştikten sonra renk farkı olduğunu, dikişlerin baştan savma yapıldığını bildirmeme rağmen kimse ilgilenmiyor. Ürünlerimin değiştirilmesini talep ediyorum sadece değiştirme talep ediyorum. Ayıplı mal satan Bellona'yı kınıyorum ve paramın boşuna gitmesine yanıyorum. Yeter ya atık bunaldım. Sizin kalitesizliğinizden dolayı uğraşamayacağım artık.

Etiketler :

Kumaş Kalite - Deformasyon Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Temmuz
  11:24

  Sayın İlgili,

  Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 99 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  Bellona A.Ş. Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada wwwbellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • 02 Temmuz
  15:30

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.belllona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  Saygılarımızla,
  Bellona Müşteri Hizmetleri