Bellona Hediye TV'yi Teslim Etmiyor.

Taylan K. |

Bellona Aksu bayisinden aldığımız ürünler sonucunda Vestel TV hediye kazandığımız ve kurulumdan ortalama 15 gün sonra teslim edeceklerini belirtmişlerdi. Bilgi almak için aradığımızda sipariş numaramızı bize bildirmediler ve daha sonra bölge sorumlusu g***bey ile görüştüğümüzde kurulumdan 9 gün sonra sisteme giriş yaptıklarını öğrendik. Bir de bu yetmiyormuş gibi bilgi almak için aradığımızda muhasebedeki bayan daha 20 gününüz dolmadı, neden arayıp soruyorsunuz gibi cümleler kurdu. Kendinden kaynaklanan hatayı telafi etmesi gerekirken birde üste çıkmaya çalıştı. Aksu bayiinden ve çalışanın hiç memnun olmadık ve ürünü aldığımıza pişman olduk.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Taylan K.
  05 Kasım
  18:27

  Bellona müşteri hizmetlerinden arayıp bu hafta teslim edeceklerini belirttiler vestel ile konuştuğumuzda ise daha tv'nin kargoya bile verilmediğini öğrendik.Her iki firmada birbirini suçluyor.

 • 04 Kasım
  10:09

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Bellona Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.