Bellona Hediye Tv Kampanyası.

Yunus Y. |

03.10.2014 tarihinde Kocaeli Bellona (mobesko) bayiinden mobilya alışverişi yaptım. 102 ekran hediye TV kampanyası olduğu ve TV'nin 1 hafta içinde tarafıma ulaşacağı bilgisi verildi. Fakat hala TV tarafıma ulaşamadı. Bayiye ulaşamıyorum bile telefonlara çıkmıyorlar konuyla alakalı bir bilgilendirme yapmıyorlar.

Malı satana kadar herkes çok ilgiliydi fakat şimdi kimse ilgilenmiyor. Bellona gibi markalara güvenemeyeceksek biz kime güveneceğiz. Televizyon gelecek diye evime televizyonda almadım. Televizyon izlemek için birilerinin keyfini beklemek zorunda mıyım. Madem bir kampanya yapılıyor reklam filmleri çekiliyor yapılan işin arakasında durulsun lütfen.

Etiketler :

Kampanya-Taksit Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Kasım
  15:18

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Bellona Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • Yunus Y.
  03 Kasım
  07:47

  Busüreçte yaşadığım en büyük sıkıntı bilgi alamamak oldu her seferinde farklı bilgi almak insanın güvenini sarsıyor.Tecrübesiz işi bilmeyen insanları müşteriyle muhatap edipte firmanızın imajını sarsmayın lütfen..