17 Ocak 2014

Bellona Hatalı Koltuğu Değişmiyor.

Bellona'dan almış olduğum alesta - s modeli koltuk takımında üretimden kaynaklanan dikiş hatası var ve mobilya üzerindeki kaplaması atmış durumda. Ürünü alalı 4-5 ay kadar bir süre olmasına rağmen bu kadar çabuk yıpranması üzücü bir durum. Daha üzücü olanı ise ürünü değişim yapması gerekirken tamirat yöntemine gitmek istemeleridir.

Böyle büyük bir firmanın bu durumu geçiştirmeye çalışması gerçekten vahim ve düşündürücü bir durum. Televizyonlara vermiş olduğu kadar reklamlar kadar ürünlerinin arkasında durmaları gerekir. Bu mağduriyetimin koltuk takımının değiştirilerek giderilmesini beklemekteyim.

Mustafa 156 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa18 Ocak 2014

    benim şikayetimin çözümü bu değildir.Ben tamir edilmesini istemiyorum.Değişimini istiyorum.Bellona gibi bir firmanın bu durumu geçiştirmesi utanç verici bir durum olduğunu belirtmek isterim.

  • Bellona Temsilcisi18 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize 15.01.2014 tarihinde gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla Bellona Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön