Bellona Hasarlı Ürünü Değiştirmedi!

Bülent V. |

Kocaeli Mobesko'da bulunan Bellona bayi Körfez Mobilya'dan 14.12.2013 tarihinde tasarımını ve renklerini beğenerek satın aldığım TORNIO Genç Odası bir ay geçmesine rağmen (13.01.2014) hala tam ve hasarsız teslim alamadı. Taahhüt edilen geç gelen mobilyalar hem hasarlı hemde farklı modeldeydi.

Servis hasarlı olanlar iade aldı ve hasarsız olanlardan yarım yamalak bir şeyler monte etti. Bu şekilde iki hafta bekledikten sonra gelen malzemeler montaj noktalarında birbiri ile örtüşmüyordu. Servisin buna açıklaması şöyle " Bunlar yeni model olduğundan fabrikadan servis gelecek" Beklenen servis bir türlü gelmedi ve haftada ortalama iki kez aradığım Körfez Mobilya'ya güvenim kalmadı. Bellona=Pişmanlık.

Etiketler :

Bayi Personel Yanlış Ürün Teslimi Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bülent V.
  17 Ocak
  12:55

  Çok söz az iş. Ürünü satın aldığımdan bu yana bir ay geçti(17.01.2014). Hala tamamı teslim edilmedi, hala servis gelmedi, her aradığımda sanki ilk defa konuşuyormuşuz gibi davranıyorlar. Bir daha Bellona\'dan hiçbir şey almam. Çok pişmanım, tamamını iade etme düşüncesindeyim.

 • 16 Ocak
  19:05

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.

  Saygılarımızla
  Bellona Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz