07 Ekim 2013

Bellona Hala Teslimat Yapmadı!

Yaklaşık 15 gün önce Bellona bölge bayisi olan Güniz Mağazacılık'ın Bellona Adana mağazasından bir adet yatak aldım. Satış yapan arkadaşlara özellikle belirtmeme rağmen ürünün 10 gün elime ulaşması gerektiğini ve onlarında "kesin gelir abi" demelerine rağmen ürün 15 gündür elime ulaşmadı.

Yaptığım telefon görüşmeleri sonucu öğrendim ki ürünüm Ceyhan Bellona'ya gelmiş. Ceyhan Bellona'yı aradığımda da arkadaşlardan şöyle bir cevap aldım : "arkadaşların ne zaman yolu düşerse oraya o zaman getiririz abi". Ya siz insanlarla dalga geçiyorsunuz ya bizi saf falan sanıyorsunuz. Bu şikayetime cevap verilip ürünüm elime ulaşacak, aksi takdirde gerekli bütün hukuki süreçleri başlatacağımı bildiriyorum.

Ali 116 Okunma

Cevaplar

  • Ali25 Şubat 2014

    Bellona firması piyasadaki yerine güvenerek artık müşteri odaklı olmaktan çok uzaklaşmış bir firmadır. Çalışanların tutum ve davranışları çok kötü bir hal almıştır ve çağrı merkezlerinin de sorununuzu çözmek gibi bir amacı yok sadece telefona cevap veriyorlar o kadar. Tek söyleyebileceğim benim gibi insanların bu tarz firmalardan artık vazgeçmesi gerektiği çünkü gerçekten hiç iyi bir firma değil Bellona.

  • Ali11 Ekim 2013

    Sorunumu onlar değil ben çözdüm, şöyleki ben kendim bir araba yollayarak. Parasını ben vererek ürünü teslim aldım. Saygıdeğer bellonaya kalsa daha ürünüm gelmeyecekti.

  • Bellona Temsilcisi08 Ekim 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla Bellona Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön