Bellona Hala Teslimat Yapmadı!

Ali Osman V. |

Yaklaşık 15 gün önce Bellona bölge bayisi olan Güniz Mağazacılık'ın Bellona Adana mağazasından bir adet yatak aldım. Satış yapan arkadaşlara özellikle belirtmeme rağmen ürünün 10 gün elime ulaşması gerektiğini ve onlarında "kesin gelir abi" demelerine rağmen ürün 15 gündür elime ulaşmadı.

Yaptığım telefon görüşmeleri sonucu öğrendim ki ürünüm Ceyhan Bellona'ya gelmiş. Ceyhan Bellona'yı aradığımda da arkadaşlardan şöyle bir cevap aldım : "arkadaşların ne zaman yolu düşerse oraya o zaman getiririz abi". Ya siz insanlarla dalga geçiyorsunuz ya bizi saf falan sanıyorsunuz. Bu şikayetime cevap verilip ürünüm elime ulaşacak, aksi takdirde gerekli bütün hukuki süreçleri başlatacağımı bildiriyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Osman V.
  25 Şubat
  08:35

  Bellona firması piyasadaki yerine güvenerek artık müşteri odaklı olmaktan çok uzaklaşmış bir firmadır. Çalışanların tutum ve davranışları çok kötü bir hal almıştır ve çağrı merkezlerinin de sorununuzu çözmek gibi bir amacı yok sadece telefona cevap veriyorlar o kadar. Tek söyleyebileceğim benim gibi insanların bu tarz firmalardan artık vazgeçmesi gerektiği çünkü gerçekten hiç iyi bir firma değil Bellona.

 • Ali Osman V.
  11 Ekim
  09:32

  Sorunumu onlar değil ben çözdüm, şöyleki ben kendim bir araba yollayarak. Parasını ben vererek ürünü teslim aldım. Saygıdeğer bellonaya kalsa daha ürünüm gelmeyecekti.

 • 08 Ekim
  10:10

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.

  Saygılarımızla
  Bellona Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.