Bellona Gelmeyen Ürün!

Mustafa S. |

Kayınpederim N*** A*** Eylül ayı içinde Bellona İzmir Karabağlar bayisinden koltuk siparişi verip parasını peşin ödedi. Söz verilen zamanda gelmeyen ürünler için Bellona çağrı merkezine yaptığımız başvuru sonrası ürünler geldi. Ancak mağaza yetkilisi yanlış ürün geldiğini ve tekrar sipariş vereceklerini belirtti.

Yaklaşık 2,5 aylık bekleme sonrası, yeniden bekleme sürecine girilmiş oldu. Bellona gibi isim yapmış, marka değeri olan bir firmanın, verilen siparişi üretip göndermek gibi basit becerememesi kendi adlarına bir ayıptır. Ayrıca aldığı siparişi dahi doğru ve düzgün bir biçimde fabrikaya iletemeyen bir bayiden daha ne beklenir bilemiyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa S.
  14 Kasım
  09:08

  Sn. yetkili,
  Tarafıma yapılan''yanlış sipariş geçilmiş cevabı'' bilgilendirmesi zaten benim bildiğim bir cevap olup, sizin gibi bir marka değeri olan firmadan beklediğim cevap şu şekilde olmalıydı:
  '' Yanlış sipariş ve gecikme dolayısı ile düştüğünüz durumu telafi etmek adına, doğru sipariş üretimde acil kapsamında devreye alınıp, ilgili ürünler ..... tarihinde bayimize gönderilecektir. Bilgilerinize''
  Allah aşkına çok mu zor...
  Mustafa Sever

 • 13 Kasım
  16:34

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.

  Saygılarımızla
  Bellona Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.