12 Kasım 2014

Bellona Gelmeyen Ürün!

Kayınpederim N*** A*** Eylül ayı içinde Bellona İzmir Karabağlar bayisinden koltuk siparişi verip parasını peşin ödedi. Söz verilen zamanda gelmeyen ürünler için Bellona çağrı merkezine yaptığımız başvuru sonrası ürünler geldi. Ancak mağaza yetkilisi yanlış ürün geldiğini ve tekrar sipariş vereceklerini belirtti.

Yaklaşık 2,5 aylık bekleme sonrası, yeniden bekleme sürecine girilmiş oldu. Bellona gibi isim yapmış, marka değeri olan bir firmanın, verilen siparişi üretip göndermek gibi basit becerememesi kendi adlarına bir ayıptır. Ayrıca aldığı siparişi dahi doğru ve düzgün bir biçimde fabrikaya iletemeyen bir bayiden daha ne beklenir bilemiyorum.

Mustafa 1.026 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 14 Kasım 2014

    Sn. yetkili, Tarafıma yapılan''yanlış sipariş geçilmiş cevabı'' bilgilendirmesi zaten benim bildiğim bir cevap olup, sizin gibi bir marka değeri olan firmadan beklediğim cevap şu şekilde olmalıydı: '' Yanlış sipariş ve gecikme dolayısı ile düştüğünüz durumu telafi etmek adına, doğru sipariş üretimde acil kapsamında devreye alınıp, ilgili ürünler ..... tarihinde bayimize gönderilecektir. Bilgilerinize'' Allah aşkına çok mu zor... Mustafa Sever

  • Bellona Temsilcisi13 Kasım 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla Bellona Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön