07 Temmuz 2014

Bellona Gelmeyen Sipariş!

30/05/2014 tarihinde Starcity Bellona'dan TV ünite modülü ve Gümüşlük aldım. Bir hafta sonra aynı gün teslim günü olarak kararlaştırdık. Ürün gelmediği için bir hafta sonra şubeye gittim. Üretimin yetişmediğini en fazla bir hafta daha beklemem gerektiğini söylediler.

Bir hafta sonra bana satış yapan bayanın ayrıldığını öğrendim. Siparişi iptal etmek istediğimi söyledim. Bir hafta daha istediler. Üçüncü hafta sonunda tekrar aradığımda en geç 2 Temmuzda ürünü teslim edeceklerine dair söz verdiler. 3 temmuz sipariş geldi. Ancak ürünü eksik getirmişler. Modül vardı ancak gümüşlük yoktu. Devamı ne zaman gelir dediğimizde söz veremeyiz bir ayda olabilir iki ayda dediler.

Zekerya 846 Okunma

Cevaplar

  • Zekerya 13 Temmuz 2014

    Ürün 10 temmuz 2014 tarihinde eve teslim edildi. Ancak akşam eve geldiğimde gördüğüm manzara çok kötüydü. Tarafıma şubede kullanılmış teşhir ürünü defolu olarak gönderilmiş. Gümüşlüğün kapağının menteşe kısmında kırık vardı iç tarafta kaldığından teslimatta eşim görememiş. Ayrıca TV ünitesi ile renk tutmuyor artık ne kadar teşhirde kaldıysa bilmiyorum. Ayrıca ürünü silmişler ve kirli bezle sildiklerinden çamur gibi sıvamışlar. Daha önce TV ünitesini teslime geldiklerinde depolarında olmadığını 1-2 ay bekleyebileceğimi söylemişlerdi. Bu kadar çabuk bulmalarına şaşırmıştım. Aldığım ürünün aynı serisinin masa takımını sipariş etmeyi düşünüyordum hiç güvenim kalmadı.

  • Bellona Temsilcisi08 Temmuz 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön