04 Eylül 2013

Bellona Geç Teslimat!

1 ay önce tüm evimi güvenilebilir olduğunu düşündüğümüz için Bellona'dan aldık. İlk olarak yemek odamız ve yatak odamız zamanında geldi fakat eksik geldi kurulmadı. Bizi bir tahta parçası için 15 gün bekleteceklerini söylediler. Tartışmalar ve şikayetlerimiz doğrultusunda zor bela 1 hafta sonrasına getirtebildik çok şükür.

Fakat koltuk takımımızı 1 ay geçmesine rağmen hala getirmediler ve 1 hafta daha bekleteceklerini söylüyorlar. Sözde büyük firmanız sözünde durmayacaksa biz hep mağdur olacaksak bu işi hiç yapmayın. 1 aydır sandalyelerde oturup koltuk bekliyoruz ki bir de geç geleceği söyleniyor. Bellona'nın kesinlikle hiçbir hizmetinden memnun kalmadık. Aksine zarara uğradık ve mağdur olduk.

Mukaddes 104 Okunma

Cevaplar

  • Bellona Temsilcisi25 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön