Bellona Garanti İşlemlerinde İlgisizlik!

Gokhan C. |

2013' ün ağustos ayında Malatya ilinde bulunan Bellona marka mobilya satış noktalarından birisinden Bellona marka koltuk takımı aldım. Kullanmaya başladığım başladığım bu mobilya ile 2014 yılının başlarından itibaren çökme, yay batması sorunları ile karşılaştım. Durumu mobilya aldığım muhatap firmaya bildirdim. Defalarca bildirdiğimiz halde bir sonuç göremeyince şu an ki ikamet adresim olan Erzincan ilinden sorumlu 1.Organize Sanayi Cad. 3. sok. No:13 Aziziye/Erzurum adresindeki Bellona garanti servisi ile servise ait 0530 936 1763 ve 0442 326 0572 numaralı hatları arayarak irtibata geçtim. Her seferinde 1 hafta sonra geleceklerini söylemelerine rağmen 3 ay geçmiş olsa da gelmediler.

Etiketler :

Sünger - Yay Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Mart
  10:38

  Sayın İlgili,

  Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 99 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  Bellona A.Ş. Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada wwwbellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • 07 Mart
  08:32

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Bellona Müşteri Hizmetleri