Bellona Farklı Desende Ürün Teslim Etti!

Dilek Ü. |

Annem 20 gün önce Bellona'dan koltuk takımı ürünü teslim aldı. Berjel koltuklardan 2'si farklı desen, 3'lü kanepesi toz içerisinde. Teslim almayalım, geri gönderelim dedik mobilyaları kuranlar teslimattan kaynaklı derler bizi yakarlar abla, dedi. Annemi can evinden vurdu.

Mobilyayı teslim aldık. Hergün aldığımız firmayı arıyoruz ama ne çare, tuhaf açıklamalar, iş halleden kimse yok. Ya en azından berjeller aynı desen olsa onu halletseler. Bellona'yı tek tercih nedenimiz ürünün arkasına duracağını düşünmemiz. Keşke İ***'den imalattan halka satış yapan esnaftan alsak mobilyayı fark nerede? Yerel firma yapmaz Bellona'nın yaptığını.

Etiketler :

Yanlış Ürün Teslimi Yetkili Servis Personel Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  11:14

  Sayın İlgili,

  Tüketicimizin belirtmiş olduğu telefon numaraları aranmış olup; kendisine ulaşılamadığından gerekli bilgiler alınamamış ve takibat yapılamamıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, esenlikler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Müşteri Hizmetleri
  Bellona Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.