Bellona Eksik Ve Hatalı Teslim Edilen Mobilya!

Hasan M. |

Nisan ayında İzmit Mobesko Körfez Bellona bayiinden peşin olarak mobilya aldık, teslim tarihini temmuz sonu Ağustos başı olarak belirttik. Ancak yaklaşık 4 ay önceden sipariş vermemize, parayı mobilyayı almadan peşin ödememize ve defalarca bayiyi aramamıza rağmen mobilyayı eksiksiz olarak teslim edemediler. Eski ve lekeli sandalye gönderdiler, gümüşlük takımı arızalı ve orta sehpa gelmedi.

Bayiyi onlarca kez aramamıza rağmen mobilyanın bugün yarın geleceğini belirttiler, telefonlarımıza çıkmadılar, şirket mobil telefonlarını kapattılar. Nikah öncesi bizi çok zor durumda bıraktılar. Bellona'dan mobilya alacağımıza çok ama çok pişman olduk. Mahkemeye başvuracağız.

Etiketler :

Bayi Personel Eksik Ürün Teslimi Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan M.
  18 Ağustos
  14:48

  Mobesko'daki Köfrez Mobilya baya sabıkalı bu konularda. Bir çok mağdur tüketici var ve Bellona nasıl oluyor da böyle firmalara bayilik veriyor anlamak güç. Bellona bir çok müşterisini kaybediyor kötü bayiilerle. Boşuna TV'lerde reklam yapmasın, bir müsibet bin nasihattan iyidir, bir daha asla ve asla Bellona'dan alışveriş yapmayacağız, ne ben ne de tanıdıklarım. 10 bin TL'nin üzerinde alışveriş yapıyoruz ama tek kuruşunu bile hak etmiyorlar.

 • 15 Ağustos
  16:37

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Bellona Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.