Bellona Dolap Kapısı Şişti!

Rüstem Ç. |

Bellona'dan 10 ay önce Anfora yatak odası takımı aldım bu süre içerisinde gardırop kapısı şişti ve 3 gün önce servisini arayarak durumu anlattık. Bugün servis gelerek gardırop kapısını değiştirdi taktıkları kapı bizim eski kapıdan değil farklı iki parçalı bayağıca uyduruk bi kapı, eski kapı ile uzaktan yakından bi alakası yok.

Durum böyle olunca Konya' da ki servisle görüştük neden aynı kapıdan takmadınız diye, ürünlerin revizyon olduğunu olan kapının bu olduğunu ve istemezsek eski kapıyı takabileceklerini söylediler ve mağduriyetimizi kesinlikle kaale almadılar, o kadar para ödeyerek aldık ve mağdur olduk. Bellona ürünlerine kesinlikle hayır diyoruz ve mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Yanlış Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rüstem Ç.
  23 Mayıs
  23:07

  Bilgi aktarımı ne yaptınız yazsanıza???????

 • Rüstem Ç.
  20 Mayıs
  23:08

  Malesef olmadı malesef telefon açarak revizyon yaptık masalının arkasına sığınacak kadar müşteri memnuniyetini önemseyen bi firma, ben butun ev mobilyalarımı bellona ve istikbal den almıştım ama malesef yazık, bana neden revizyona gittiğinizi yazarmısınız. İlginiz için teşekkurler.

 • 20 Mayıs
  22:45

  Sayın İlgili,  Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.  Saygılarımızla

  Bellona A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.