Bellona Değişimi Israrla Yapılmayan Kanepe.

Faik T. |

Balıkesir Bursa yolu üzeri genç sandıkçılar Bellona mağazasından Ekim 2014'te üçlü kanepe aldım. Üründe sorun çıktı ve yaklaşık olarak 5 aydır değişik kanallardan bayii, servis, bölge servisi, çağrı merkezi, tüketici şikayetleri ve diğer bazı birimleri daha defalarca aramama rağmen sorunuma bir çare üretilemedi.

Servis ve bayii lütfedip eve gelip ürünle ilgi şikayetimin doğru olup olmadığı ile ilgili bir tutanak tutupta sorunu genel merkezlerine iletmediler. Böyle Türkiye çapında ve isim yapmış bir firmanın satış ve dağıtım kanalları ile servis hizmetlerinin bu kadar lakayt olduğunu tahmin etmemiştim. Demek ki Bellona firması da müşterisine parayı alıncaya kadar hürmet ediyormuş.

Etiketler :

Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Faik T.
  25 Mayıs
  14:04

  3 nisan 2015 tarihinde yapmış olduğum şikayet ile ilgili olarak hiçbir şey yapmadılar. adamlar artık kanıksamışlar her şeyi çokta umurumuzda der gibiler. istersen avrupa birliğine şikayet etsen olmayacak. hakkımı helal etmiyorum.

 • Faik T.
  13 Nisan
  13:48

  Arkadaşım ne bilgilendirmesi yapmışlar. Aradılar ve daha önce 10 defa anlattığım şikayetimi yine dinlediler ve hiçbir şey söylemeden kapattılar. Yine elde var sıfır. Pöff.

 • 10 Nisan
  08:41

  Sayın İlgili,

  Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Bellona Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Faik T.
  06 Nisan
  13:26

  5 gündür şikayetimle ilgili olarak Bellona firmasından ne kimse aradı ne de gelen giden olmadı. Ben artık bu işe iyice uyuz olmaya başladım. Firma kendini vazgeçilmez sanıyor. Nasılsa firmanın ismine inanarak hala ürün almaya devam edildiğinden firma şikayetlere gereken hassasiyeti göstermiyor. Bence Bellona\'dan ürün almak isteyenler defalarca düşünüp te karar versinler diyorum.

 • 03 Nisan
  08:34

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Bellona Müşteri Hizmetleri