25 Mart 2015

Bellona Defolu Ürün Değişimi ve Para İadesi.

Aldığım koltuk takımı teslim edildiğinde koltukların kumaşları kirli ve kenar kısımları oynuyordu. Resmen vitrindeki ürünü getirmişler. Aldığım bayi ile görüşüp durumu bildirdim fakat hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. Müşteri hizmetlerini aradım fakat hiçbir şekilde olumlu veya olumsuz bir sonuca ulaşamadım.

Tüketici hakları gereği dilekçe yazıp bildireceğimi söylediğimde "umurumda bile değil. Nasılsa 3 ay sonra sonuçlanacak o zamana kadar ister at ister sat" denildi. Bu nasıl bir konuşma tarzı? Bu nasıl satış sonrası hizmet? Göz göre göre hakkımızı aldılar. Ürünün değiştirilmesini ya da para iadesi yapılmasını istiyorum. Bununla ilgili nasıl bir yol izlemem gerekiyor?

Mehmet 770 Okunma

Cevaplar

  • Bellona Temsilcisi27 Mart 2015

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  • Bellona Temsilcisi26 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

  • Mehmet 25 Mart 2015

    Yazmış olduğum şikayetime, firma tarafından otomatik cevap gönderildiğinde"çözülmüştür" konumuna geçmesini istemiyorum. Şikayetimle ilgili sorunum giderildiğinde bunu mümkünse kendim yapmak istiyorum. En kısa sürede size ulaşılacaktır denilip, çözüldü olarak gösterilirse ve ulaşılmazsa her defasında yeni bir şikayet kaydı mı oluşturacağım? Veya çözüldüğü belirtilen sorun kime göre neye göre çözülmüş sayılacak? Bu yüzden otomatik cevap sonrasında direk çözüldü yapılmazsa sevinirim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön