29 Ağustos 2013

Bellona Çözülmeyen Sorunlar ve İlgisiz Bayi!

TV ünitemde ki sorun aylar geçmesine rağmen çözülemedi. Bölge servisini arayarak kayıt oluşturdum ve sorunun çözülmesi adına bayiyle yaptıkları görüşmede bayi, ürünü sorunsuz teslim ettiklerini söylemiş, oysa ki bende ürün teslim tutanağında TV ünitesinin sorunlu olduğuna dair teslim tutanağı var.

Buna rağmen bayim hiç bir sorumluluğunu yerine getirmedi ve TV ünite mi sorunlu bir şekilde kullanmaya devam ediyorum ve sorunumun çözülmesini, ayrıca bunca reklama para harcayan Bellona'nın bayilerine çeki düzen vermesini istiyorum.

Cüneyt 76 Okunma

Cevaplar

 • Cüneyt 01 Mart 2017

  Beni kimse aramadı, kimse sorunumu çözmedi... Ben ürünümü kusurlu olarak kullanıyorum ve üzerinden yıllar geçti. Bu insanlar utanmaz, arlanmaz, kul hakkı yemekten uzak kalmaz insanlar. Hepsini rabbime havale ediyor, ahirette iki ellerim yakalarında olacak inşallah...

 • Cüneyt 29 Ağustos 2015

  Üzerinden geçen bunca zamana rağmen hala beni arayan olmadı, yalan söylediklerini de belirtmek isterim.

 • Cüneyt 03 Eylül 2013

  Beni kimse aramadığı halde buraya nasıl oluyor da tüketicimizle irtibat kuruldu yazabiliyorlar anlamıyorum. Sanırım bize Tüketici Mahkemesi yolu gözüktü, bak nasıl da söke söke alıcam ve tüm öğretmen arkadaşlarıma da sendika kanalıyla bellona hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapıcam. İlgilenenlere teşekkür ederim.

 • Cüneyt 03 Eylül 2013

  Beni kimse aramadı

 • Bellona Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön