28 Haziran 2016

Bellona Ceylan Karavil Avm Tarafından Mağdur Edildik!

Aralık 2015 düğün için 13.000 TL alışveriş yaptığımız Diyarbakır'ın en işlek AVM'si olan Ceylan Karavil AVM'nin bünyesinde bulunan Bellona bayisi tarafından mağdur edildik. Firma adı Asr Dayanıklı Tüketim ltd. Şti. Ancak biz Bellona adına güvenerek alışverişimizi yaptık. Ürünler ha geldi ha gelecek, tır yolda kalmış demeleriyle bir baktık ki mağazada in cin top oynuyor.

Boydak Grup, Bellona Bölge Müdürlüğü, ve Ceylan Karavil AVM ile yaptığımız görüşmeler neticesinde herhangi bir sonuç alamadık. Bize başınızın çaresine bakın dediler. Dolandırılan yüzlerce insanın yaşadığı maddi ve manevi zararı kim karşılayacak acaba?

Zelal 765 Okunma

Cevaplar

  • Zelal29 Haziran 2016

    Bilgi aktarımı dediğiniz şey konunun yargıya intikal ettiği. Çok merak ediyorum acaba konuyu yargıya taşıyanların kimler olduğunu biliyor musunuz? Ne kadar ilgisiz umursamaz bir marka olduğunuzu gösterdiniz. Keşke sizden hiç alışveriş yapmasaydık.

  • Bellona Temsilcisi28 Haziran 2016

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön