06 Ekim 2015

Bellona Cam Masa Sürekli Kırılıyor!!

2 yıllık Garantinin hemen ardından cam masanın ayakları masadan ayrılmaya başladı yani cam boşta kalıyor. Size soruyorum bu kullanım hatası olabilir mi? Sürekli servis ücreti ödemekten ve masanın kırık olarak bir kenarda durmasına bıktım, az önce servis geldi, parça için 60 TL ücret istedi, sürekli de farklı parçası çıktığı için ücret ödemek zorunda kalıyorum!

Makbule 363 Okunma

Cevaplar

 • Makbule18 Aralık 2015

  Sonuç olarak aldığım masa hurdaya döndü verdiğim servis ücretleride çabası müşteri memnuniyeti yaratmayan firmalardan bir tanesi Bellona... .

 • Bellona Temsilcisi10 Ekim 2015

  Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Makbule09 Ekim 2015

  2 yıllık Garantinin hemen ardından cam masanın ayakları masadan ayrılmaya başladı yani cam boşta kalıyor Size soruyorum bu kullanım hatası olabilir mi? Sürekli servis ücreti ödemekten ve masanın kırık olarak bir kenarda durmasına bıktım az önce Servis geldi parça için 60 TL ücret istedi sürekli de farklı parçası çıktığı için ücret ödemek zorunda kalıyorum 60 TL olmadığı için benden imza alarak geri gittiler.

 • Bellona Temsilcisi06 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön