Bellona Cam Masa Sürekli Kırılıyor!!

Makbule Topcu İ. |

2 yıllık Garantinin hemen ardından cam masanın ayakları masadan ayrılmaya başladı yani cam boşta kalıyor. Size soruyorum bu kullanım hatası olabilir mi? Sürekli servis ücreti ödemekten ve masanın kırık olarak bir kenarda durmasına bıktım, az önce servis geldi, parça için 60 TL ücret istedi, sürekli de farklı parçası çıktığı için ücret ödemek zorunda kalıyorum!

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Makbule Topcu İ.
  18 Aralık
  09:50

  Sonuç olarak aldığım masa hurdaya döndü verdiğim servis ücretleride çabası müşteri memnuniyeti yaratmayan firmalardan bir tanesi Bellona... .

 • 10 Ekim
  08:59

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Bellona Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Makbule Topcu İ.
  09 Ekim
  11:55

  2 yıllık Garantinin hemen ardından cam masanın ayakları masadan ayrılmaya başladı yani cam boşta kalıyor Size soruyorum bu kullanım hatası olabilir mi? Sürekli servis ücreti ödemekten ve masanın kırık olarak bir kenarda durmasına bıktım az önce Servis geldi parça için 60 TL ücret istedi sürekli de farklı parçası çıktığı için ücret ödemek zorunda kalıyorum 60 TL olmadığı için benden imza alarak geri gittiler.

 • 06 Ekim
  12:13

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  Saygılarımızla,
  Bellona Müşteri Hizmetleri