Bellona Çalışanı Çok Kaba.

Hatice Gülçin A. |

Sürekli alışveriş yaptığım Şirinevler Bellona seral şubesinden 06.03.2014'te özel bir yatak siparişi verdim. Maksimum 3 haftaya gelir size dedi. Özellikle en kısa sürede gelmesinin benim için çok önemli olduğunu mayısta düğünüm olduğunu sürenin 3 haftayı geçmemesi gerektiğini bildirdim.

İlgilenen bayan bugün pazar sipariş geçemem ama yarın pazartesi mutlaka siparişinizi geçerim dedi. Bugün yatağımın durumunu merak ederek aradım bir beyfendi !) çıktı. Siparişim ne zaman verilmiş diye sordum bugün dedi. Nasıl bugün biz pazar günü geldik pazartesi sipariş verilecekti dedim yuvarlak cümleler kurduktan sonra sen Türkçe anlıyormusun gibi kabaca cümleler kurdu.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hatice Gülçin A.
  10 Nisan
  15:38

  hala geri dönecekler çok komiksiniz.

 • Hatice Gülçin A.
  04 Nisan
  16:32

  herhangi bir bilgi aktarımı yapılmadı kendileri aradılar 5 dk sonra tekrar arayabilir misiniz dedim ne arayan oldu nede soran sonra ben aradım çıkan müşteri hizmetleri dikkate alınacak tarzı cümleler kurdu kapattı herhangi bir çözüm geri dönüş yok

 • 04 Nisan
  16:20

  Sayın İlgili,

  Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Bellona Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • Hatice Gülçin A.
  03 Nisan
  17:43

  Siz müşterinizle nasıl konuşuyorsunuz dedim sana 10 güne gelir dedim ne uzatıyorsun gibi ibalerde bulundu. Şaşkınlık ve sinirlilik içinde telefonu kapattım.Sonra tekrar arayıp sizinle mi görüştüm evet benle görüştün dedi.İsmini ve soyismini sordum.Vermiyorum vermek zorunda mıyım alla alla dedi.Kurumsal bir firmada çalıştığı için vermek durumundasınız dedim vermiyorum diye sesini yükselterek telefonu kapattı.Şimdi sormak istiyorum bu insanların sizin bayilerinizde işi ne ?Bu nasıl bir kurumsallık?Hangi hakla bana bu cümleleri kullanabilir? Bu duruma yönelik bir işlem yapmanızı istiyorum.