Bellona Bilgi Vermiyor.

Umit U. |

2 ay önce Çankırı Merkez Bellona Buyruk Mağazasından Flora masa+6 sandalye satın aldım. Alırken siparişimin ortalama 2 haftada bana ulaşacağını, fakat aksi bir durum olması ihtimaline karşı en geç teslim süresi 1 ay diyelim diyerek ürünü sattılar. 1 ay içerisinde ürünle ilgili bir kez dahi bilgi vermediler.

31. gün masa+4 sandalye (2'si eksik) eve getirildi. 2 sandalyenin derisinde renk solması olduğunu, geri gönderdiklerini en kısa sürede sandalyenin geleceği söylendi. Aynı gün masanın ayağı kırıldı (çok kaliteliymiş gerçekten) Teknik servis 2 hafta sonra lütfedip aradı. o kadar ilgililer ki masanın mağazaya gittiğinden haberleri bile yok. 2 haftadır da masa ve sandalye akıbeti belli değil.

Etiketler :

Eksik Ürün Teslimi Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ocak
  15:06

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Bellona Müşteri Hizmetleri

 • Umit U.
  15 Ocak
  15:11

  Böyle firmaları devletin denetleyip direk kapatılması yönünde tedbir alması çok güzel olurdu. Bundan sonra bellonadan bedava ürün verseler yine almam. Çevremdeki herkesi de engellemek için herşeyi yapacağım. Kalitesiz,güvenilmez firmaların başında geliyormuş. Öğrenmiş olduk.