02 Kasım 2015

Bellona Bazada Küflenme Oldu!

7.11.2014 tarihinde B597132 no.lu fatura ile yatak Başlık baza aldım. Başlık kırık gelince iptal ettim. Viscojel yatak koku yüzünden 2 kez değişmeden sonra başka modeli ile değiştim. En önemli sorunda 1yıl olmadan evde nem olmadan yazdan çıktığımız cam açık havalandırma olduğu hale bazanın alt tahtasında küflenme başladı. Sunta değil incecik kontra plak yatağın altıda zaten ürün geldiğinde bayağı bir süre cila gibi taze yaş odun gibi koku vardı. Velhasıl bayi servis yazdı. Aradılar garantiye girmediği ücretli değişim istersek geleceklerini söylediler. 444 şikayet hattı da aynı şeyi söylüyor. Bize kim çözüm bulacak?

Özlem 751 Okunma

Cevaplar

  • Özlem02 Kasım 2015

    Telefon numaramı guncellestirdim artık ulasilabilir. 444 33 99 ile daha önce gorustum. Bir çözüm uretmiyorlar. İlk yazimda onlarla olan gorusmeyi yazdım. çözüm sunuyorsaniz misyonunuz arasinda müşteri memnuniyeti varsa arayiniz.

  • Bellona Temsilcisi02 Kasım 2015

    Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 99 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla Bellona A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • Bellona Temsilcisi02 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön