Bellona Bayi Personelinin Davranışı.

Seza Ç. |

Aksu Çarşı isimli Beylikdüzü Bellona bayinizin yanıltıcı olduğunu ve bırakın müşteriyi insanlara karşı saygısız davranıyor. Aksu Çarşı sahiplerine ulaşmanın bu ülkenin başbakanına ulaşmaktan daha zor ve sadece parası verilmiş siparişi bile yapılmadan istemediğimiz ürünün iptalinin imkansız olduğunu söylüyor. Şuan ödemiş olduğum 4000 TL resmen alındı. Paramızı geri vermeyeceklerini mahkeme yolunun açık olduğunu rahatlıkla söylediler.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mart
  16:04

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Bellona Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • Seza Ç.
  07 Mart
  12:24

  İlettim üç kere mesaj bıraktım üç kere de telefonla konuştum twitterdan Facebook'tan bile yazdım cevap su en kısa zamanda size dönülecektir bir hafta oldu bir kisi bile aramadı bellonadan

 • 07 Mart
  08:31

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Bellona Müşteri Hizmetleri