21 Ocak 2015

Bellona Anfora Sürgülü Gardrop Kapağında Bombeleşme!

19/11/2012 de aldığımız takımın gardrop kapağında yaklaşık 2 ay önce bombeleşme fark ettik (3-4 cm). Bayiyi aradık ve kaydımız aldılar, servisin 15 gün içinde Bursa bölgeden geleceği söylendi. 15-20 gün içinde gelmedi, tekrar aradık 15 gün içinde geleceğini söylediler ve çalıştığımız için saat 18'den sonra gelmelerini rica ettik.

Nihayet 19/01/2015 tarihinde saat 17:15 te gelmişler, evde bulunan lise öğrencisi oğlum aradı. Yolda olduğumuzu 10-15 dakika içinde evde olacağımızı söyledik, servis bekleyemeyiz demiş, trafikte iken sorunumuzu söyledik, kabarmış, garanti süreniz dolmuş sipariş alalım mı? Evet demek zorunda kaldık. Ancak kabarma, eğilme hemen fark edilemez imalat kalite sorunu var.

Haydar 2.064 Okunma

Cevaplar

  • Haydar'ın Teşekkür Mesajı21 Şubat 2015

    Şikayetim firma tarafından titizle dikkate alınıp gardırop kapağı ile ilgili sorunumuz incelenmiş ve yenisi ile değiştirilerek giderilmiştir. Bellona ya teşekkürler.

  • Bellona Temsilcisi24 Ocak 2015

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  • Bellona Temsilcisi23 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön