20 Mayıs 2013

Bellona Aldığım Kanepe Farklı Getirildi!

Geçen yıl Bursa Bellona Şekercioğlu Bayi'den 3500 liraya aldığım kanepe takımı salonuma sığmadığı için, 1 tanesini aldığım firmanın deposunda muhafaza edilmesini istedim. Firma elemanları isteğimi kabul ederek kanepeyi alıp götürdüler. Onlara ilk söylediğim şey çok rica ediyorum renk ayrımı olmasın, ürünü eğer saklayamayacaksınız kanepeyi size teslim etmeyeceğimi, hem telefonla hem de ayağımla giderek kendilerine ilettim.

Muhafazaya bıraktığım kanepemi getirmelerini istedim. Gelen kanepemin hem muhafaza bıraktığım kanepe olmadığını hem de rengini farklı olduğunu gördüm. Bu farklılığı kendilerine ilettiğim halde benim ürünüm olduğunda ısrar etmektedirler. Bellonanın mağduriyetimi gidermesini istiyorum.

Mine 76 Okunma

Cevaplar

  • Bellona Temsilcisi28 Ekim 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • Mine07 Temmuz 2013

    hiçbiri aramadı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön