13 Eylül 2013

Bellona 70 Gündür Yapılamayan Teslimat!

11 Temmuzda Bellona bayisinden yüklü bir miktarda alışveriş yaptık. Beklentimiz bayram öncesi ürünlerin teslimi yönünde idi. Ancak bayram öncesi sandalyeleri ortalıkta olmayan bir yemek masası ve kızımın odasını teslim aldık. 2. teslimat ise bayramdan bir hafta sonra salon takımımızın gelişi oldu.

3. teslimat ise aradan bir 15 gün geçince 2 parça halı idi. 4. teslimat 15 gün evvel gelen yemek masası sandalyeleri idi. Ancak 70 günlük bu süreçte firma siparişlerimizdeki orta sehpa ile 5 parça yolluk halısını gönderemedi. Sebep ise daha geçen hafta mağazaya iletildi. Halılarda üretim hatası varmış.

Özgür 112 Okunma

Cevaplar

  • Özgür24 Eylül 2013

    "Tüketicimize yetkilimiz tarafından gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır." denilmiş ama aktarılan bilgi zaten bilinen şeylerdi. hiç bir çözüm üretilmedi. hatta daha büyük bir komedi olarak çözüm mercii olarak bayii gösterildi. "ürünlerim ne zaman teslim edilecek" dediğimde "sürekli bayi ile görüşün" denildi...

  • Bellona Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize yetkilimiz tarafından gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla Bellona Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • Özgür18 Eylül 2013

    site yetkilileri sağolsun biraz mesajımı kısaltmışlar. şikayetimin özü şudur ki, ülke çapında satış yapan bir firma neden stoksuz çalışır ve neden siparişleri bir kalemde teslim edemez? 70 günde siparişlerimin teslimi tamamlanamadı. ödeme o gün yapıldı ancak teslimat halen yapılamadı!!!...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön