05 Şubat 2014

Bellona 55. Gün Ürünümü Teslim Etmedi.

55. Gün. Bellona'dan aldığım koltuk takımı en geç 4 haftada teslim edeceklerini söylemelerine rağmen hala teslim edilmedi. Samsunda ürünü satın aldığım mağaza Kayseri'deki fabrikadan bir bilgi alamadıklarını ne zaman teslim edeceklerini bilmediklerini söylüyorlar. Müşteri hizmetlerini ben iki kez aradım size dönüş olacak dediler ancak arayan yok.

Bellona! Ne ulaşılmaz firmaymışsın, Halbuki biz yıllardır sizi evimizin en güzel yerlerinde ağırlıyoruz ve sizi kendimize çok yakın olarak görüyorduk, bizden biri gibi ama geçek bu değilmiş anladık, Siz müşteriler için çok uzakmışsınız, ihtiyaç olduğunda ulaşılamayacak kadar, demek ki biz yanılmışız.

Selahattin 156 Okunma

Cevaplar

  • Selahattin 10 Şubat 2014

    11.Aralık 2013 günü aldığım koltuk takımı için 3-4 hafta içinde teslim denildiği halde, ısrarlı aramalarıma,şikayetlerime,Bellonaya gönderdiğim e-maillerime karşılık, bellona müşteri hizmetleri aradı ve ürünün 15 şubatta teslim edileceğini bildirdi. Beklemeye devam ediyoruz,,,

  • Bellona Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön