05 Şubat 2014

Bellona 12 Gündür Servis gelmiyor.

23 veya 24 ocak 2014 tarihinde Çorlu Tekirdağ'da bulunan servisi arayarak şikayetim hakkında kayıt açtırdım. Bana telefonla 1 gün önceden haber verileceği söylendi. Yaklaşık 12 -13 gün oldu o da yetmedi 444 3 399 no'lu müşteri temsilcine durumu izah ettim. Ben sonsuza kadar bu gaipten gelecek bu telefonu beklemek durumundamıyım, bunun makul bir süresi yok mudur? Yıllık iznimin mahvettiniz. 13 gündür sizden bir haber bekliyorum. Servis elemanlarınız değirmenköyden yaya olarak gelseydi inanın şimdiye varmıştı. Ciddi bir kurumsal firma olarak bildiğim Bellona'yı artık ömrümün geri kalan kısmında evime sokmayacağımın bilinmesini istiyorum.

İhsan 130 Okunma

Cevaplar

  • İhsan 09 Şubat 2014

    İlgili belgelere baktım, müracaatım 21.01.2014 tarihindeymiş. Süre bahsettiğimden de uzun. Lütfedip gelmişler arkadaşlar, ürün şikayetim tekli koltukların sırtlarının oynaması, dik durmaması idi. Evde bulunan 70 yaşındaki kadına "uzman arkadalar" "bu sorun bellonanın tüm ürnlerinde var" demişler. Hiçbir müdahalede bulunmadan gitmişler. Oysaki evde bulunan diğer bellona takımım sapa sağlamlar. Bu durımda tekli koltuklarımı beşik niyetine kullanıcağım gibi görünüyor. Mağduriyetim malesef giderilmedi. Saygılarımla

  • Bellona Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize yetkililer tarafından gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön